Aikataulu

 

TORSTAI 7.10.PERJANTAI 8.10.lAUANTAI 9.10.

Pidätämme oikeuden muutoksiin. Seuraathan somekanaviamme mahdollisten muutosten varalta.

TORSTAI 7.10.

 

G LIVELAB

19:30 ovet
20:15-21:00 Punomo
21:30-22:15 Pekko Käppi & K:H:H:L
22:45-23:30 Lyyti

Ennakkoliput Tiketistä

MAANALAINEN

20:00 ovet
20:45-21:20 Messier
21:45-22:20 Juhlat
22:45-23:30 Pihka Is My Name

Ennakkoliput Tiketistä

O’CONNELL’S

20:00-20:40 Sätilä
21:00-21:45 Malka

Tapahtumaan on vapaa pääsy

OLYMPIA

19:30 ovet
20:00-20:40 KISSA
21:00-21:40 Tiisu
22:00-22:40 Luukas Oja
23:00-23:45 Sara

Ennakkoliput Tiketistä

TAMPERE-TALO

17:00 ovet
18:00-18:15 jambo
18:20-18:35 Pyrythekid
18:45-19:15 Pihlaja
19:25-20:00 william

Ennakkoliput myy Tiketti ja Lippu.fi

TELAKKA

20:00 ovet
20:45-21:15 New Ro
21:45-22:15 Averagekidluke
22:45-23:30 Astrid Swan

Ennakkoliput Tiketistä

TULLIKAMARI

19:30 ovet
20:00-20:30 ILON (Klubi)
20:30-21:00 Jesse Markin (Pakkahuone)
21:00-21:30 View (Klubi)
21:30-22:00 Yeboyah (Pakkahuone)
22:00-22:30 Louie Blue (Klubi)
22:30-23:00 Moon Shot (Pakkahuone)
23:00-23:45 Arppa (Klubi)
23:45-00:30 Ursus Factory (Pakkahuone)

Ennakkoliput myy Tiketti ja Lippu.fi

YO-TALO

19:30 ovet
20:00-20:30 Balance Breach
20:50-21:20 Edge of Haze
21:50-22:30 Mercury Circle
23:00-23:45 Wheel

Ennakkoliput Tiketistä

PERJANTAI 8.10.

G LIVELAB

20:30 ovet
21:15-22:00 Sarparanta
22:25-23:00 Lapsuus
23:30-00:30 Teksti-TV 666

Ennakkoliput Tiketistä

 

MAANALAINEN

21:00 ovet
22:00-22:40 Stoned Statues
23:00-23:40 Awake Again
00:00-00:45 Surut

Ennakkoliput Tiketistä

O’CONNELL’S

20:00-20:40 Kielo Kärkkäinen
21:00-21:45 Markus Perttula

Tapahtumaan on vapaa pääsy

OLYMPIA

21:00 ovet
21:45-22:15 Inka Upendo
22:40-23:10 Jori Sjöroos
23:30-00:10 Sin Cos Tan
00:30-01:15 Malla

Ennakkoliput Tiketistä

TELAKKA

20:30 ovet
21:30-22:10 Bad Sauna
22:30-23:10 Pambikallio
23:30-00:30 Detalji

Ennakkoliput Tiketistä

TULLIKAMARI

21:00 ovet
21:15-21:45 Ani (Klubi)
21:45-22:15 KUUMAA (Pakkahuone)
22:15-22:45 Daniel Levi (EE) (Klubi)
22:45-23:15 Hassan Maikal (Pakkahuone)
23:15-23:45 Sara Siipola (Klubi)
23:45-00:15 Isaac Sene (Pakkahuone)
00:15-00.45 Sexmane (Klubi)
00:45-01:30 Vesta (Pakkahuone)

Ennakkoliput myy Tiketti ja Lippu.fi

VAPRIIKKI

18:30 ovet
19:15-20:00 Suistamon Sähkö
20:30-21:15 Sepikka
21:45-22:30 Pekka Nisu

Ennakkoliput Tiketistä

YO-TALO

20:00 ovet
21:00-21:40 The Scum Orchestra
22:00-22:50 Juustopäät
23:15-00:15 High School Dropouts

Ennakkoliput Tiketistä

LAUANTAI 9.10.

 

MAANALAINEN

klo 20:00 ovet
klo 21:00-21:20 Paha Matami
klo 21:45-22:15 Mon-Sala
klo 22:45-23:30 Pimeä Hedelmä

Ennakkoliput Tiketistä

O’CONNELL’S

klo 20:00-20:40 Minä ja Nieminen
klo 21:00-22:00 Tammela 33100

Tapahtumaan on vapaa pääsy

TELAKKA

20:00 ovet
20:30-21:10 NEØV
21:30-22:10 Baula (SE)
22:30-23:30 Salaliitto

Ennakkoliput Tiketistä