TORSTAI 7.10.

G LIVELAB

19:30 Ovet

20:15 Pekko Käppi & K:H:H:L

21:30 Punomo

22:45 Lyyti

Ennakkoliput Tiketistä

MAANALAINEN

20:00 Ovet

20:45 Messier

21:45 Juhlat

22:45 Pihka Is My Name

Ennakkoliput Tiketistä

O’ CONNELL’S

20:00 Sätilä

21:00 Malka

Ennakkoliput Tiketistä

OLYMPIA

19:00 Ovet

19:45 KISSA

20:45 Tiisu

21:45 Luukas Oja

22:45 Sara

Ennakkoliput Tiketistä

TAMPERE-TALO

17:00 Ovet

18:00 jambo

18:15 Rosa Coste

18:30 Pyrythekid

18:50 Pihlaja

19:25 william

Ennakkoliput Tiketistä

TELAKKA

20:00 Ovet

20:45 New Ro

21:45 Averagekidluke

22:45 Astrid Swan

Ennakkoliput Tiketistä

TULLIKAMARI

19:00 Ovet

19:15 ILON (Klubi)

19:45 Jesse Markin (Pakkahuone)

20:15 View (Klubi)

20:45 Yeboyah (Pakkahuone)

21:15 Louie Blue (Klubi)

21:45 Moon Shot (Pakkahuone)

22:15 Arppa (Klubi)

22:45 Ursus Factory (Pakkahuone)

Ennakkoliput Tiketistä

YO-TALO

19:30 Ovet

20:00 Balance Breach

20:50 Edge of Haze

21:45 Mercury Circle

22:45 Wheel

Ennakkoliput Tiketistä

PERJANTAI 8.10.

G LIVELAB

20:00 Ovet

20:45 Sarparanta

21:45 Lapsuus

22:45 Teksti-TV 666

Ennakkoliput Tiketistä

 

MAANALAINEN

20:00 Ovet

20:45 Stoned Statues

21:45 Surut

22:45 Awake Again

Ennakkoliput Tiketistä

OLYMPIA

19:00 Ovet

20:00 Inka Upendo

20:50 Jori Sjöroos

21:40 Sin Cos Tan

22:30 Malla

Ennakkoliput Tiketistä

TELAKKA

20:00 Ovet

20:45 Bad Sauna

21:45 Pambikallio

22:45 Detalji

Ennakkoliput Tiketistä

TULLIKAMARI

19:00 Ovet

19:15 Ani (Klubi)

19:45 KUUMAA (Pakkahuone)

20:15 Daniel Levi (EE) (Klubi)

20:45 Hassan Maikal (Pakkahuone)

21:15 Sara Siipola (Klubi)

21:45 Isaac Sene (Pakkahuone)

22:15 Sexmane (Klubi)

22:45 Vesta (Pakkahuone)

Ennakkoliput Tiketistä

VAPRIIKKI

18:30 Ovet

19:15 Suistamon Sähkö

20:30 Sepikka

21:45 Pekka Nisu

Ennakkoliput Tiketistä

YO-TALO

20:00 Ovet

20:30 The Scum Orchestra

21:30 Juustopäät

22:45 High School Dropouts

Ennakkoliput Tiketistä

LAUANTAI 9.10.

 

MAANALAINEN

20:00 Ovet

20:45 Paha Matami

21:45 Mon-Sala

22:45 Pimeä Hedelmä

Ennakkoliput Tiketistä

TELAKKA

20:00 Ovet

20:30 NEØV

21:30 Baula (SE)

Ennakkoliput Tiketistä